24.09.2008 08:25
Ce spuneti de declarati lui Semedo: "Vreau sa fiu noul Lacatus"? Merita sa fie tratat Semedo ca un nou lider, un nou luptator?
Ce spuneti de declarati lui Semedo: "Vreau sa fiu noul Lacatus"? Merita sa fie tratat Semedo ca un nou lider, un nou luptator?
Mie unu imi place Semedo este un fotbalist tehnic cu calitati in fata portii dar trebuie sa recunoastem ca c a facut "Fiara" pentru Steaua va fi greu de egalat de alt fotbalist!! ![]()
De la zis la facut e cale lunga. Sigur, e de apreciat ca-si doreste, sa speram ca ne va arata asta si in teren. Noi il vom sustine, ca pe orice alt fotbalist constient de ce inseamna sa ai tricoul ros´albastru pe tine.
Putem discuta pe marginea acestei declaratii in topic-ul dedicat lui Semedo.
- closed -