FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Spirit De Luptator

sirFlorin24.09.2008 08:25

Ce spuneti de declarati lui Semedo: "Vreau sa fiu noul Lacatus"? Merita sa fie tratat Semedo ca un nou lider, un nou luptator?

sirFlorin24.09.2008 08:30

Mie unu imi place Semedo este un fotbalist tehnic cu calitati in fata portii dar trebuie sa recunoastem ca c a facut "Fiara" pentru Steaua va fi greu de egalat de alt fotbalist!! :steag_cruce_invers:

sabin130724.09.2008 08:49

De la zis la facut e cale lunga. Sigur, e de apreciat ca-si doreste, sa speram ca ne va arata asta si in teren. Noi il vom sustine, ca pe orice alt fotbalist constient de ce inseamna sa ai tricoul ros´albastru pe tine.

Bogdan4Steaua24.09.2008 09:11

Putem discuta pe marginea acestei declaratii in topic-ul dedicat lui Semedo.

 

- closed -