FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

HC Steaua - SCM Fenestela Brașov 7-3

fcsteaua.ro23.09.2008 22:57

Echipa de hochei a disputat azi o partidã în compania celor de la Fenestela Brașov, contând pentru Liga naționalã de hochei. Hocheiștii militari s-au impus cu scorul de 7-3 (4-2, 1-0, 2-1), golurile fiind înscrise de Pisarenko 2, Geru 2, Timaru 2 și Halavinov. Aceasta este ce-a de-a 5 victorie a Stelei în 6 meciuri disputate de la începutul sezonului.

 

 

oop23.09.2008 23:23

e o greseala ... meciul a contat pentru campionatul national,nu pt Liga MOL.

Pacat ca nu am putut sa ajung!Urmatorul meci acasa e cu SC Miercurea-Ciuc pe 30 septembrie,daca nu ma insel...

ariven2124.09.2008 08:16

Excelent!

 

Selea a jucat? Sau macar mai e in lotul nostru?

 

Stie careva toate liniile noastre, nu de alta dar pe site...ha ha...pe site nu ii actulizat nimic.

Marius24.09.2008 09:33

Selea e in Germania, stuatia lui fiind... neclara :)

 

Meciul a fost foarte frumos, pot spune cel mai spectaculos din acest sezon pe Flamaropol. Brasovenii, desi nu au pus niciodata probleme serioase, au fost extrem de bataiosi. Au fost multe body-check-uri, vreo 3 meleuri in care s-au impartit cativa pumni. Golurile au fost foarte frumoase, scorul putand fi mai mare daca adversarii nu aveau un portar foarte bun si daca ai nostri erau mai concentrati.

 

Per total, meci foarte frumos si spectatori extrem, extrem de putini...