FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SuperSteaua - Gloria Buzau 5 - 2 (3 - 0).

Virgil21.07.2005 14:53

In acesta dupa amiaza,la Buzau,in fata a CCA 10.000 de spectatori,Steaua a jucat ultimul meci de pregatire inaintea dublei cu Shelbourne.

Meciul a fost la discretia Stelei care fara sa se intrebuinteze serios,a demonstrat o mare pofta de a marca si de a juca.

Mi-au placut dintre multi altii,Banel,Bostina,Ogararu,Simion.

Protasov a folosit aproape tot lotul.

Uram echipei noastre pentru partida de miercuri din preliminariile CL,o victorie la acelasi scor.

FORZA Steaua !

Bisquit21.07.2005 18:18

O problema totusi e ca am primit iar gol!! Doar un meci, din perioada de pregatire, a fost fara sa primim gol!! Trebuie sa avem grija....

SteauaToronto21.07.2005 21:15

E bine ca avem primul meci in deplasare! Succes Steaua!

 

 

OffTopic: Supercupa se transmite in direct pe TVR international? Stie cineva?

Virgil22.07.2005 02:32

http://tvr.ro/TV/tvri/alege.php

 

Acceseaza link-ul de mai sus si vei afla ca in varianta de tiparire a programului de miercuri 27.07.2005,nu figureaza transmiterea acestui meci.

Dar pana miercuri sunt toate sansele sa se faca schimbari.

Dansan22.07.2005 04:35

Ne mai trebuie un mijlocaj totusi...Dica a jucat mai bine, si-a pus coechipierii in situatii favorabile, dar mai trebuie inca un mijlocas la constructie pentru a oferi mai multe variante atacantilor nostri - care in paranteza fie spus s-au miscat binisor...

 

P.S. Se aude ca vine Cernea de la Otelul , un portar bunicel chiar daca nu la valoarea plecatului Martin Tudor.

BlackWoolfy23.07.2005 09:43

Nu am vazut de mult la Steaua atat apetit ofensiv nu-mi venea sa cred se apropie foarte mult de stilul lui Stoichita la Steaua(1998) daca va aduceti aminte mentalitatea lui Stochita un gol mai mult ca adversarul de aveam meciuri de infarct 4-3 3-2 5-4 dar aveam super fotbal.

Inpresia mea ca spre asa ceva ne indreptam va fi spectacol in Ghencea :D

SteauaToronto23.07.2005 11:45

Daca jucam asa ofensiv in Irlanda le dam vreo 2-0! Si apoi vine SuperCupa unde toata lumea o vede pe Dinamo favorita!Trebuie sa batem in Irlanda sa avem un moral bun!

 

Intrebare meciul din Irlanda si Supercupa se transmit la TVR International sau Pro TV international??

sorin_77725.07.2005 10:39

TVR international.

Adi25.07.2005 15:58

La buzau am jucat bine, combinativ, in viteza, problema e ca acest tip de joc e foarte solicitant din punct de vedere fizic...

adrian_no109.03.2006 11:53

meserie

Bogdan4Steaua14.03.2006 05:05

Ai postat cu o intarziere de aproape un an. :wink: