In acesta dupa amiaza,la Buzau,in fata a CCA 10.000 de spectatori,Steaua a jucat ultimul meci de pregatire inaintea dublei cu Shelbourne.
Meciul a fost la discretia Stelei care fara sa se intrebuinteze serios,a demonstrat o mare pofta de a marca si de a juca.
Mi-au placut dintre multi altii,Banel,Bostina,Ogararu,Simion.
Protasov a folosit aproape tot lotul.
Uram echipei noastre pentru partida de miercuri din preliminariile CL,o victorie la acelasi scor.
FORZA Steaua !
