19.09.2008 12:03
ASTEPT NISTE PARERI ! MAI AM WALLPAPERE DACA VRETI...
Frumoase...mai posteaza si altele daca mai ai
@Iflorin
Baga mare ...doar atat poti ?
Care e diferenta intre primele 2 cu Dayro... ???
is frumoase , mai vrem ![]()
foarte reusite,mai pune
Arata bine.Felicitari.
ok... o sa mai fac
si o sa le postez aici
!
Florin, am sa inchid topicul acesta si am sa te rog sa postezi wallpaperele AICI