Bravo George,esti cel mai tare!
Bravo George,esti cel mai tare!
Foarte frumos gest. Bravo George!
PS: prin imensa amabilitate.... :biggrin:
frumos gest George
ps:carei treaba cu pustiu ala??? s-a reintors la antrenamente?
urat tricou ! e de fata ,gay-uleeee !
ba nenorocituleeeee... sa mi-l iei din fata... si te credeam prieten...HUA !!!!!!!
urat tricou ! e de fata ,gay-uleeee !ba nenorocituleeeee... sa mi-l iei din fata... si te credeam prieten...HUA !!!!!!!
ba tu esti javra?sau esti cioara?George Ogararu un super om si un stelist adevarat!!!
urat tricou ! e de fata ,gay-uleeee !ba nenorocituleeeee... sa mi-l iei din fata... si te credeam prieten...HUA !!!!!!!
ba tu esti javra?sau esti cioara?George Ogararu un super om si un stelist adevarat!!!
:laugh:
urat tricou ! e de fata ,gay-uleeee !ba nenorocituleeeee... sa mi-l iei din fata... si te credeam prieten...HUA !!!!!!!
Tre` sa fie si unu ca asta
.... care sa aiba cate ceva de comentat
urat tricou ! e de fata ,gay-uleeee !ba nenorocituleeeee... sa mi-l iei din fata... si te credeam prieten...HUA !!!!!!!
Tre` sa fie si unu ca asta
.... care sa aiba cate ceva de comentat
Ba! Voi sunteti idioti sau va prefaceti?!! Crafft e tovaras cu Adi, am baut impreuna si inainte si dupa meci... am avut amandoi ocazia (si eu si Craft) sa ne "afisam" cu respectivul tricou, plm.. faceti diferenta intre caterinca si misto, baaa!
Cred ca trebuia si o schita mica... ![]()
@ssilviu_19 & stelista no. 1
Crafft vorbea cu AdiM in cazul in care nu ati fost pe faza.
Cand vreti sa raspundeti,incercati sa cititi putin mai sus la ultimele postari....nu de alta dar sa fiti in tema cu raspunsul.
frate fara sa comentati aiurea nu puteti sa stati??
O-GA-RA-RU! Respect!
urat tricou ! e de fata ,gay-uleeee !ba nenorocituleeeee... sa mi-l iei din fata... si te credeam prieten...HUA !!!!!!!
Tre` sa fie si unu ca asta
.... care sa aiba cate ceva de comentat
Ba! Voi sunteti idioti sau va prefaceti?!! Crafft e tovaras cu Adi, am baut impreuna si inainte si dupa meci... am avut amandoi ocazia (si eu si Craft) sa ne "afisam" cu respectivul tricou, plm.. faceti diferenta intre caterinca si misto, baaa!
Ce mandrie pe tine ca ati baut impreuna...cea mai mare realizare din viata ta!
Pacat ca acel tricou a ajuns la voi si nu la niste stelisti adevarati care stiua ca un meci nu inseamna "hai sa bem ca e meci"! O fi fost frumos meciul rupt de beat? Asta da distractie frate!
Hai ca am plecat sa beau.... ![]()
1) Lasa tonul tendentios deoparte. E ultima oara cand scrii despre realizarile din viata mea.
2) Nu am baut indeajuns incat sa fiu rupt de beat la meciul respectiv, pur si simplu a fost o intalnire de socializare.
Bafta!
Cand vad cat de terminati sunt unii de pe site sau uni din asa zisii suporteri mie rusine ca sunt Stelist
George in afara ca e stelist si e un super om are si mult bun simt si mereu ne-a aratat ca respira si simte ros alastru
RUSI sa le fie celor care abereaza (e prea mult sa zic vb) la adresa sa
Forza Steaua
Respect George
George Ogararu unu dintre stelisti adevarati rusine celorau scris impotriva lui ![]()
steagro steagro ![]()
Probabil este cel mai frumos lucru care s-a intamplat cu ocazia meciului acela. Nu stiu cum se intampla zilele astea, lucrurile insemnate cu adevarat sunt trecute cu vederea sau lasate la urma. Bravo George!
George este un baiat de milioane ! dragostea pentru Steaua nu are limita
va rog sa-mi raspundeti si mie la cateva intrebari:
1. Peluza Nord si Peluza Sud sunt 2 grupari independente una fata de alta ?
2. cele 2 peluze s-au infaptuit dupa ce o parte din pn a plecat in ps ?
3. cate grupari sunt in pn si care sunt numele lor ?
4. cate grupari sunt in ps si care sunt numele lor ?
multam fain
Ha ha ha ha ha ha
si eu m-am imprastiat de ras...acum stau sa ma adun...
Dupa ce te aduni,ar fi cazul sa incepi sa-ti pui niste intrebari.
Dar nu de genul celor de mai sus!...))
Ai uitat sa intrebi numele si adresa liderilor de galerie , si in special adresa celor care tin bannerele de pus pe gard
tari in plisc si nimic mai mult; asta inseamna pt voi ultras ? ma baieti, cat veti fi voi de stelisti (marcu si maldini), habar nu aveti sa enumerati 3 grupari din peluze; ca sa va impuneti trebuia sa va etalati minimele cunostinte de peluza, unui suporter Steaua ca si voi
alo maldini
stai pe fundul tau baiatule ca nu vin acasa la tine; esti penibil
pt un stelist adevarat (se stie el care)
multumesc frumos