FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Invitație la hochei!

fcsteaua.ro18.09.2008 21:43

Echipa de hochei Steaua debuteaza la Bucuresti pe patinoarul Mihai Flamaropol in actualul sezon al Interligii Romano-Ungare.

 

Astfel, vineri, incepand de la ora 18:30, este programata partida Steaua - NZ Stars, o partida deosebit de dificila cu o echipa pe care militarii au reusit sa o invinga saptamana trecuta in deplasare, la capatul unui final dramatic.

 

Duminica, tot pe teren propriu, incepand cu ora 15:00, Steaua va intalni echipa ungara Miskolci JJSE.

 

Suporterii stelisti ii vor putea vedea la lucru pe gheata, intr-una din cele mai importante confruntari din Interliga, pe idolii lor

Timaru, Geru & comp. Tot vineri va debuta la Bucuresti, sub culorile Stelei, primul jucator de NHL din istoria hocheiului romanesc - canadianul Cam Severson.

 

Pentru a veni in sprijinul suporterilor stelisti pe care ni-i dorim intr-un numar cat mai mare la patinoar, CSA Steaua a hotarat accesul GRATUIT al spectatorilor la meciuri, in conditiile legii - pe baza unor tichete-bratari ros-albastre care vor fi distribuite la intrarea in patinoar.

 

Ambele partide vor fi transmise in direct de postul TV Sport Klub.

 

Marius18.09.2008 21:44

Hai sa umplem patinoarul!

john_8618.09.2008 21:57

sport klub asta e post romanesc sau unguresc? nu e in pachetul upc si nici macar pe cool-TV :(

Tz3pI18.09.2008 22:45

E post romanesc. Este in grila de programe la rds.

pugliesi19.09.2008 06:53
Hai sa umplem patinoarul!

 

crezi tu?...nu se umplea el in meciurile cu sport club m. ciuc..dar ar fii extraordinar sa fie macar pe jumatate plin....eu voi fi prezent azi la 18:30.:)

f234567k19.09.2008 08:19

Ne vedem la 18:30.

 

:thumbsup:

 

Sper sa fim cateva sute.

oop19.09.2008 08:20

si eu vin azi,hai Steaua!

makaan19.09.2008 09:53

Prezent!

bodanelu19.09.2008 10:19

ahh.. mor... au pus meciul asa devreme si nu pot sa ajung. :((

Hok3y19.09.2008 11:03

prezent....haideti sa ne strangem foarte multi :)

tipbv19.09.2008 11:33

CRED CA VA FII MISTO DE TOT FESTIVITATE CEVA ASA CA DE PRIM MECI ACASA?

CAT AS FII VRUT SA FIU ACOLO DAR sunt DIN BV

SIMT CA VA FII UN SPECTACOL FRUMOS

CU Steaua MEREU!

Stanici19.09.2008 12:36

Prezent. Sa speram ca o sa venim cat mai multi.

pugliesi19.09.2008 12:50
:) pana aku suntem 7...hai sa umplem macar u rand de scaune..:)
DonAndres19.09.2008 13:07

stie cineva daca se poate vedea meciul pe net????

Tz3pI19.09.2008 13:40

Prezent si eu.

Gaby1119.09.2008 14:26

vin si eu forzza Steaua abia astept :steag_cruce_invers: sa revenim unde ne e locul

DonAndres19.09.2008 15:37

Daca vrea cineva sa urmareasca meciul pe net....

12tv.ro

Lupta Steaua!

oop19.09.2008 19:12

tocmai am ajuns de la meci ... Steaua - NZ Stars 6 - 3(2-1,2-1,2-1).Un meci foarte bun facut de ai nostri,dar din pacate foarte putina lume.Pacat,ma asteptam ca macar o brigada din galerie sa fie prezenta!

Gaby1119.09.2008 19:27

am invins cu 5-3 :x au jucat mult mai bine in comparatie cu ce aratau anul trecut .. cel putin fata de meciurile pe care le-am vazut sau la care am fost...la patinoar au fost oameni dar na dat pe afara...cam cum se vine de obicei...e pacat echipa creste in valoare si poate face lucruri extraordinare in sezonu asta FORZZA Steaua mereu superiori

 

dap a fost 6-3 scz am uitat de golul din ultimele 3 secunde al lui Ioan timaru:D ma luat valu kiar mia placut meciul au jucat hochei de calitate :x

pugliesi20.09.2008 09:00

mda..frumos meciul..Steaua a facut un joc f. bun...atmosfera din tribuna a fost ca de obicei..de vacantza...dar e bine..decat deloc...ce pot sa zic..poate vom fii mai multi duminica...cu toate ca din cate am inteles adversarii sunt mai slabi decat nz stars....felicitari Steaua

Cosmin_Stelistu198620.09.2008 09:48

aproximativ cati suporteri au fost in tribune ?

Marius20.09.2008 10:00

200-300

f234567k20.09.2008 12:59

Poate duminica o sa fie mai multa lume, desi... slabe sanse. Multa lume prefera berea si vinul in spatele blocului in asteptarea meciului de fotbal decat sa sustina si echipa de hochei.