FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Intrebare

BandiT16.09.2008 17:08

salut

rog un moderator sau un admin sa ma ajute:

la calculatorul de acasa , cand vreau sa citesc un topic, imi apare doar primul mesaj si restul mesajelor apar sub forma de lista ( dedesupt.)

ce setari trebuie sa schimb?

 

 

axl16.09.2008 17:10

Sunt curios cum o sa vezi raspunsul daca nu vezi decat prima postare.

 

In coltul dreapta sus al primul post dintr-un topic ai "Optiuni". Seteaza de-acolo "Optiuni de afisare"-"Standard".

Azzido17.09.2008 06:56
Sunt curios cum o sa vezi raspunsul daca nu vezi decat prima postare.

 

In coltul dreapta sus al primul post dintr-un topic ai "Optiuni". Seteaza de-acolo "Optiuni de afisare"-"Standard".

True !

doar_stelist27.09.2008 17:22

offtopic Intrebare: In Bulgaria ce sansa am sa vad la TV meciul de marti?

(saptamana viitoare voi fi in bulgaria cu "scarbiciul" si habar nu am daca in bg gasesc Pro TV).