FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Gaz Metan 4 - 0 (2 - 0)

«123»
Virgil19.09.2008 07:56
continua sa joaca

 

 

Corect: continua sa joace

 

Multumesc pentru atentionare. Voi face modificarea in primul post.

Grenada19.09.2008 09:30

hmm sa vedem in prima etapa au facut egal 2-2 cu Otelul in a3-a etapa au batut o Poli Timisoara cu un 5-1 spectaculos, totusi sper ca vom trece de ei, dar cu siguranta nu v-a fi usor , sper ca Laca sa il lase pe Bogdan si Szekey 90 de min sa vedem cum rezista. :hai_steaua:

Bogdan4Steaua19.09.2008 10:11
cred ca e timpul ca Dayro, arthuro, toja, szekely si Semedo sa se odihneasca, poate si Goian, si cu siguranta Radoi. daca nici macar in meciul asta nu ii vedem pe Ochirosii, pedriel, neaga, rada etc, atunci sa nu ne mai plangem ca avem jucatorii obositi ca joaca din trei in trei zile!

 

mi-ar placea sa jucam cu

 

Cernea

golanski Baciu Ghionea rada

Banel tiago abel Ochirosii

neaga pedriel

 

dar ma duc sa visez in alta parte...

 

Prea multe schimbari fata de echipa standard.

 

------------------ Zapata ------------------

 

- Ogararu - Rada - Ghionea - Golanski -

 

--- Semedo - Tiago - Abel - Ochirosii ----

 

----------- Neaga - Arthuro ----------------

 

Pe parcurs ar trebui introdus si Pedriel. Arthuro trebuie sa joace, trebuie sa marcheze, e singura lui sansa de a se descatusa. Altfel, in iarna vom cauta din nou "vestitul atacant de careu".

DelPiero1019.09.2008 10:21
"Nana Falemi (fostul nostru jucator, care la 34 de ani, continua sa joaca in prima Liga)"O.o?

ma rog,un meci nu tocmai usor , totusi sper ca echipa noastra sa poate trece de ea. :hai_steaua:

Trebuie sa-i batem p-astia pana ii uscam.Insa sunt sigur ca nu va fi asa...oricum,batem.

dr.adrian919.09.2008 11:06

trebuie trimisa echipa cea mai buna posibila. si sa nu va aud de oboseala sau nu stiu ce kkt.

unu sapa santuri in fiecare zi de la 8 la 8 si castiga 5 mio pe luna astia sa vaieta dupa un meci. ai de capu meu.

 

apropo vreau sa il vad pe curtean la joc. hertha sa interesat de el

steaua_gloria19.09.2008 11:09

Poate=l vedem pe pedriel :naughty:

GeGe9019.09.2008 11:30

biletele stitzi si voi cand se pun in vanzare? ms

 

cristian01419.09.2008 13:59

Slabe sanse sa intre Rada in teren. Pur si simplu si-au batut joc de baiatul asta. Mai degraba il vad pe Vatca fundas in locul lui.

kaladze19.09.2008 15:09

3-0 ii batem usor :steag_cruce_invers::steag_sah_mic:

spider7119.09.2008 15:12

titularii in meciul cu medias: (parerea mea)

--Zapata--

 

--Ogararu-Goian-Rada-Golanski--

 

--Lovin--

 

--Szekely-Abel Moreno-Toja--

 

--B.Stancu--

--Kapetanos--

 

rezerve care vor intra: Pedriel(daca vine cartea verde!!!) , Plesan si Ochirosii

 

:steag_cruce_invers:fular-campionii

 

 

GeGe9019.09.2008 15:18

miar face placere sa il vad pe rada in teren titular dar nuj dak suint sanse :|:|

MALDINI19.09.2008 15:37

Pana la urma Pedriel are drept de joc pentru acest meci ?Pentru ca stiu ca au fost unele probleme.Cei de la Steaua au scris gresit numele contului unde au trimis banii pentru jucator.Sper sa joace , vreau neaparat sa il vad pentru ca dupa parerea mea promite , cel putin are doar 21 de ani parca, si are viteza.

Melku19.09.2008 15:53

FC Steaua a stabilit preturile biletelor pentru partida cu Gaz Metan Medias, care se va disputa pe data de 21 septembrie, incepand cu ora 20:45. Acestea vor fi puse in vanzare in ziua meciului si vor fi disponibile exclusiv la casele de bilete de la stadionul Steaua.

 

Preturile biletelor sunt urmatoarele:

 

FOTOLII – 50 LEI

TRIBUNA 0 – 30 LEI

TRIBUNA 1 – 20 LEI

TRIBUNA 2 – 15 LEI

PELUZE – 5 LEI

 

Programul caselor de bilete de la stadionul "Steaua" este urmatorul:

 

Duminica, 21 septembrie - incepand cu ora 12:00 (steauafc.com)

GeGe9019.09.2008 16:12

Direct Peluza Nord :yes:

:steag_cruce_invers::steag_cruce_invers:

Fear19.09.2008 17:33

3-1

SzabiStelistu19.09.2008 17:48

meci greu in prima repriza......va fi 2-0(Stancu,Semedo)

Verssace19.09.2008 19:55

BÃÃÃ mai usor cã astia nu sunt nemtii , le dãm un 2-0 pac-pac si larevedere :)

LARI19.09.2008 20:51

Mijlocașul brazilian al echipei Gaz Metan Mediaș, Eric de Oliveira Pereira, a declarat, vineri, cã meciul cu Steaua reprezintã o oportunitate mare pentru el și coechipierii sãi și cã încã din Liga secundã visa la duelurile cu grupãrile bucureștene, transmite corespondentul MEDIAFAX.

 

"Am așteptat de anul trecut, din Liga secundã, meciurile cu Steaua și Dinamo. Steaua este cea mai mare echipã din Romania și trebui sã privim meciul acesta ca pe o oportunitate. Ea are mulți jucãtori buni, tehnici, dar vreau sã facem cu toții un meci bun și sã scoatem un rezultat pozitiv", a spus Eric de Oliveira.

 

Brazilianul a precizat cã este nemulțumit de prestațiile de pânã acum și cã sperã ca prin muncã sã ajungã la forma pe care a arãtat-o în urmã cu un an. "Trebuie sã dau mai mult, sã fiu mai puternic. Nu sunt prea bucuros pentru cã nu sunt în mare formã, nu mi-am mai regãsit jocul dupã accidentarea de la începutul campionatului. Sper ca pe parcurs sã-mi revin la forma ce m-a consacrat în Liga secundã și sã-mi ajut echipa sã-și realizeze obiectivul", a afirmat fotbalistul.

maye20.09.2008 08:58

Steaua va castiga...nici usor..nici greu...cunosc foarte bine echipa Gazului..si va spun ca va juca deschis...nu o sa`i vedem cu fundu` in poarta..pentru ca asa au facut peste tot pana acum...de ce credeti ca nu au adus nici un punct din deplasare?

Steaua castiga 3-0...

steaua_campioana20.09.2008 10:59

stie cineva cui ii zice la melodia aia pe care au fost prezentati jucatorii inaintea meciului roma?

 

 

Annie20.09.2008 13:03

trebuie sa castigam!!!!!!!!!!!!! fular-campionii

RBK20.09.2008 13:38

vino in peluza si vom castiga !

s0r1n11120.09.2008 15:00

E bine ca dupa un meci ca cel cu Bayern intalnim o echipa oarecum accesibila si mai mult pe propriul teren.Trebuie neaparat sa castigam deoarece urmeaza meciuri foarte grele,cele din CL si din campionat cu CFR si Dinamo.

 

Pronostic:1

spider7120.09.2008 19:43
stie cineva cui ii zice la melodia aia pe care au fost prezentati jucatorii inaintea meciului roma?

 

 

este un remix al melodiei " Seven Nations Army" al celor de la The White Stripes

ultrash20.09.2008 21:56

Zapata-Ogararu Goian Rada P.Marin-Lovin Abel(Plesan)-Semedo Dayro Szekely - B.Stancu

incet-incet tot lotul redevine valid,jucatorii care au fost atata vreme accidentati fiind aproape apti.

Emeghara va reveni probabil cu CFR,Radoi lafel,Golanski e refacut,Plesan deasemenea,Ov.Petre inca putin si gata! Sa speram ca vom scapa odata pt totdeauna de acest blestem al accidentarilor de lunga durata ca de cativa ani buni incoace nu stiu sa fi fost sezon in care Steaua sa fi putut sa foloseasca tot lotul.

E bine sa fie odihniti jucatori,e f bine ca ne permitem sa tinem pe banca un Arthuro,un Toja,un Banel...si asta se cunoaste si cand noi,ca suporteri,incercam sa alcatuim un prim 11 asa cum l-am vedea noi,pt ca intampinam dificultati :D

Anul asta luptam pe cele 3 fronturi !

 

«123»