O Singura certitudine pare a fi transferul portarului Eduard Stancioiu la Steaua, pentru care Ciobanul a oferit ieri 300.000 $. Plecarea lui Stancioiu in Ghencea este iminenta dupa despartirea stelistilor de Martin Tudor.
Ce credeti, merita?? Sau?? :roll:
