ne-am obisnuit in ultimii ani la Steaua ca buna parte din lot sa nu fie disponibila din cauza accidentarilor. si sezonul acesta nu e cu nimic diferit fata de altele. totusi care credeti ca ar fi motivele abundentei lor? la un moment dat a fost si vina medicilor, si in special a lui Paligora, care a dat rateu in cazurile Radoi, Ghionea, Cristocea si Nesu, insa de aceasta data nu cred ca i se poate imputa ceva.
de asemenea, cineva de pe forum daca imi aduc aminte bine sustinea ca Poli Timisoara ar fi renuntat usor la jucatori precum Ovidiu Petre, Plesan sau Emeghara stiind de predispozitia acestora la accidentari, si iata ca s-a adeverit.
