FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Trofeu Zapata

SSK11.09.2008 22:50

Gasit + cumparat trofeu pentru Zapata. Deadline: 18 septembrie.

AdiM12.09.2008 10:10

Ok, sa va tin la curent. Am trimis mail la Leonte pentru a ma informa ce modele de trofee (din genul celor de care spunea Costi aseara) au disponibile. In catalog au 5 modele reprezentand portar/manusa de portar, dar acesta nu cred ca este potrivit pentru acest eveniment :)

john_8612.09.2008 10:52
AdiM15.09.2008 12:35

Acesta este modelul pe care l-am comandat, costa 194 RON, si inscriptia va fi

ROBINSON ZAPATA

JUCATORUL SEZONULUI 2007 - 2008

ASOC. INDEP. A SUPORTERILOR STELISTI

 

Denumirea integrala era prea lunga si se inscriptioneaza maxim 3 randuri pe placuta respectiva, mai mult de-atat n-am avut ce face. S-asa nu-s prea convins c-o sa incapa tot textu.... :)

Joi ar trebui sa merg sa o iau, tot atunci o sa o si platesc.

M@rmota15.09.2008 15:34

Foarte frumos, bravo Adi.

 

SSK18.09.2008 13:45

Raluca, tu ti-ai ridicat cardul ca sa-ti putem vira banii?

AdiM18.09.2008 15:20

Apropos, 167 RON a costat, desi initial imi zisese ca o sa coste 196....

SSK18.09.2008 22:02

Bine lucrat, echipa de logistica!

M@rmota19.09.2008 14:13
:| Nu am ridicat cardul...incerc saptamana viitoare...nu prea am avut timp si cand am avut m-a lasat sanatatea :( abia azi mi-am mai revenit.
MALDINI23.09.2008 18:47

Poze , ceva ? De la acordarea premiului? :clap: