Gasit + cumparat trofeu pentru Zapata. Deadline: 18 septembrie.
Gasit + cumparat trofeu pentru Zapata. Deadline: 18 septembrie.
Ok, sa va tin la curent. Am trimis mail la Leonte pentru a ma informa ce modele de trofee (din genul celor de care spunea Costi aseara) au disponibile. In catalog au 5 modele reprezentand portar/manusa de portar, dar acesta nu cred ca este potrivit pentru acest eveniment ![]()
Acesta este modelul pe care l-am comandat, costa 194 RON, si inscriptia va fi
ROBINSON ZAPATA
JUCATORUL SEZONULUI 2007 - 2008
ASOC. INDEP. A SUPORTERILOR STELISTI
Denumirea integrala era prea lunga si se inscriptioneaza maxim 3 randuri pe placuta respectiva, mai mult de-atat n-am avut ce face. S-asa nu-s prea convins c-o sa incapa tot textu.... ![]()
Joi ar trebui sa merg sa o iau, tot atunci o sa o si platesc.
Foarte frumos, bravo Adi.
Raluca, tu ti-ai ridicat cardul ca sa-ti putem vira banii?
Apropos, 167 RON a costat, desi initial imi zisese ca o sa coste 196....
Bine lucrat, echipa de logistica!
Poze , ceva ? De la acordarea premiului? ![]()