FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Explicatir

rossazuri_rm11.09.2008 18:09

De ce imi dispare topicul "Echipament de antrenament" il postez a 2-a oara si el dispare peste anumit timp. Why?

axl11.09.2008 19:21

Eu ti-l sterg, pentru ca ti-am trimis PM cu solutia cautata de tine, dar se pare ca nu l-ai primit.

Cauta aici:

http://magazin.steauafc.com/ro/lei/

rossazuri_rm11.09.2008 20:11
Eu ti-l sterg, pentru ca ti-am trimis PM cu solutia cautata de tine, dar se pare ca nu l-ai primit.

Cauta aici:

http://magazin.steauafc.com/ro/lei/

Crezi ca nu stiu adresa magazinului on-line? Il stiu foarte bine dar nu gasesc acolo ceea ce ma intereseaza vezi imaginea atasata. Acuma ce zici?

oga.JPG

axl11.09.2008 20:14

Acuma nu mai zic nimic, ce sa mai zic.

Marius11.09.2008 20:20

Ce vrei tu n-o sa gasesti la vanzare. Alea sunt destinate exclusiv echipei din ce stiu eu.

Pariuri15.09.2008 05:52

Acum ca si titlu explicatie sunt on topic dar ce vad ac scrie aici sunt total offtopic. Pot sa am link spre unul dintre siturile ? Cum am acum in semnatura ? stiu am fost porcusor si am pus mai multe :)

imi testam si eu norocul. Sper ca e ok acum. Ms.