FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Inscriere La Inot

BUBU MIKA10.09.2008 20:15

As vrea sa ma inscriu la cursurile de inot. cum procedez. Astept raspunsuri. multumesc

andyro11.09.2008 15:42

Eu cred ca ai gresit forumul. Multumesc. :kisstogether: