FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Scrisoarea a III-a cãtre Fe Re Fe - i

«12»
discovery_schnell07.09.2008 10:10
Sunt convins ca o sa le placa. Mai ales unele rubrici in care chiar ei au fost luati in colimator... :)

Alora de la Onlinesport le-au placut:))

mult prea tare

atat am de zis ... respect

amarel07.09.2008 13:52

Feleicitari !!! Si cand te gandesti ca sunt ziaristi care nu-s capabili sa lege 2 vorbe !!!!

adidwu07.09.2008 16:55

Umor pur si simplu nemilos.

Chiar sunt curios ce mai urmeaza.

«12»