07.09.2008 10:10
Sunt convins ca o sa le placa. Mai ales unele rubrici in care chiar ei au fost luati in colimator...![]()
Alora de la Onlinesport le-au placut:))
mult prea tare
atat am de zis ... respect
Sunt convins ca o sa le placa. Mai ales unele rubrici in care chiar ei au fost luati in colimator...![]()
Alora de la Onlinesport le-au placut:))
mult prea tare
atat am de zis ... respect
Feleicitari !!! Si cand te gandesti ca sunt ziaristi care nu-s capabili sa lege 2 vorbe !!!!
Umor pur si simplu nemilos.
Chiar sunt curios ce mai urmeaza.