Inaintea inceperii turului campionatului national 2005/2006,ar fi interesant de aflat,ce cred suporterii Stelei despre antrenorii a 7 dintre echipele presupuse a avea sanse la un loc pe podium la terminarea celor 30 de etape.
Care dintre ei e mai bun?
