FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Bilete La Meciul Bayern MÜnchen-Steaua Bucuresti

clasil03.09.2008 19:21

vand DOUA BILETE LA MECIUL BAYERN MÜNCHEN-Steaua Bucuresti DIN 25.11.2008 ALLIANZ ARENA.BILETELE sunt CATEGORIA 1 ,SE AFLA LA TRIBUNA PRINCIPALA,IN MIJLOC PE RINDUL 2 CHIAR DEASUPRA TRIBUNEI OFICIALE VIP. PENTRU DETALII MA PUTETI CONTACTA PRIN E-MAIL. (c***@***)

punkboy04.09.2008 16:56

ba BISNITARE du-te si LASA-NE in PACE !!!

clasil04.09.2008 17:09
ba BISNITARE du-te si LASA-NE in PACE !!!

NU FAC BISNITA DOAR CA DOUA PERSOANE CARE TREBUIAU SA VINA LA MECI NU MAI POT VENII. CEVA TREBUIE SA FAC CU BILETELE, SAU? SA LE PUN LA COLECTIE SAU IN RAMA? NU TOTI CARE AU BILETE DE VINZARE sunt BISNITARI. IMI PARE RAU CA GINDESTI ASA.