In vremurile de glorie ale forumului mie mi se atragea atentia de catre moderatori ca scriu cu prescurtari, insa vad ca in zilele astea apar din ce in ce mai multe posturi scrise in limbaj tip messenger. Va rog sa va faceti treaba domnilor moderatori. Totusi cred ca acest forum este unul serios. Daca tot suntem romani atunci hai sa scriem romaneste ca asa se cade !
