Sunt de acord că Gigi are un comportament de om necivilizat si ar trebui să se poarte ca un patron model la o echipă cu traditie in Romania,dar fanii Stelei uită că nu s-a interesat nimeni să preia Steaua de la Gigi care să investească in echipă ca s-o facă o echipă puternicaFanii Stelei au tot dreptul să fie suparati pe patronul Stelei si pe presedintele executiv care a lovit un fan cu pumnul dar acest fan la povocat,Stoica rugandu-l să nu-l mai injure pe DicaNu sunt pro Gigi dar ganditi-vă că dacă pleacă de la Steaua cine va prelua clubul,cine,va lua jucatori cine va conduce clubul? Să nu uitam că cu acest om am avut cel mai lung drum in cupele europene după 12 ani,am luat titlul cu el.Sunt de acord că s-a purtat urat cu Zenga si ceilalti jucatori.Dar să nu uitam că acest om are ambitii cu Steaua cum are Abramovici ambitii cu Chelsea.Ganditi-va
