FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Asta Pentru Voi :)))))

bodrumdan_barkahan31.08.2008 21:45

Merita sa traiesti, merita sa iubesti,

Un club faimos ca Steaua Bucuresti,

Culorile ros albastru ne reprezinta

Ghencea prin cantece se face auzita,

 

Echipa e condusa de Becali si finul,

Si suntem in razboi cu cea a lui Dinu,

Am scos capul in Europa cu mandrie,

Numele de Steaua, peste tot se stie

 

 

:steagcruce:

 

 

''dar sunt mai mult un GALAT?ST '' :))

ba fratilor ai nostri nu au castigat nisci azi ccu kayserispor sa mor eu ...0-0 :((

 

nu am castigat nici concursul de superleague...

steaua_gloria31.08.2008 21:51

O sa va reveniti voi ...