31.08.2008 21:45
Merita sa traiesti, merita sa iubesti,
Un club faimos ca Steaua Bucuresti,
Culorile ros albastru ne reprezinta
Ghencea prin cantece se face auzita,
Echipa e condusa de Becali si finul,
Si suntem in razboi cu cea a lui Dinu,
Am scos capul in Europa cu mandrie,
Numele de Steaua, peste tot se stie
![]()
''dar sunt mai mult un GALAT?ST '' ![]()
ba fratilor ai nostri nu au castigat nisci azi ccu kayserispor sa mor eu ...0-0
(
nu am castigat nici concursul de superleague...
