"x"=cel mai mare fan al ciobanului
"y"=ciobanul
"z"=restul celor ce-l sustin pe cioban
legat de prima parte imi su.. pu.."x" si "y" si toti "z". si "x" primul mi-o su.. asa sa stiti.mancamia-ti pu.. bagami-as pu.. in toti "z",da?inregistreaza bagati-ai pu.. in ma-ta si bagami-as pu.. in familia lui "y" si a lui "x" si in toti "z".bagami-as pu.. in toata familia voastra sa-mi ba..de zdrente.fu..-va neamul in gura sa va fu..
imi su..-ti pu.. voi toti in frunte cu "y",da?.......
si ma opresc aici.
vreau sa va rog sa nu cumva sa credeti ca intradevar asta-i opinia mea fata de cei care inca il mai vreti pe cioban.IN NICI UN CAZ!!!
sper ca intelegeti unde vreau sa ajung.
ipotetic vorbind,daca eu chiar as fi fost serios,spuneti-mi va rog cam ce ati gandi despre mine.
si va rog,nu faze de genul "voiculescu a primit ceea ce merita".credeti-ma nici eu nu-l inghit.
eu vreau pareri strict la cum "m-am exprimat" si la cum v-ati simti voi si normal,cum o sa ma priviti in continuare.
