FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Bilete Steaua - Pandurii Targu Jiu

fcsteaua.ro29.08.2008 22:02

FC Steaua a stabilit preturile biletelor pentru partida cu Pandurii Targu Jiu, care se va disputa pe data de 1 septembrie, incepand cu ora 20:00.

 

Acestea vor fi puse in vanzare in ziua meciului si vor fi disponibile exclusiv la casele de bilete de la stadionul Steaua.

 

Copiii cu varsta de pana la 10 ani au accesul gratuit pe stadion, cu conditia ca acestia sa fie insotiti de parinti, care sa-i tina in brate si care au intreaga responsabilitate pentru comportamentul acestora in interiorul stadionului.

 

Preturile biletelor sunt urmatoarele:

 

FOTOLII - 50 LEI

TRIBUNA 0 - 30 LEI

TRIBUNA 1 - 20 LEI

TRIBUNA 2 - 15 LEI

PELUZE - 5 LEI

 

Programul caselor de bilete de la stadionul "Steaua" este urmatorul:

 

Luni, 1 septembrie - 12:00 - 21:00

 

SteauaFC.com

 

Verssace29.08.2008 22:36

Sa umplem iar Templul si sa le dãm un 3-0 sau chiar 4 :))

meeyoo30.08.2008 00:14

am si eu o intrebare :D

 

 

Decat in ziua meciului sunt puse in vanzare biletele ? :-s

 

:noexpression:

Multumesc ! :)

AmuntBoy30.08.2008 00:18

daca e doar in ziua meciului nu vom fi mai multi de 10 mii

nush de ce nu au bagat de sambata ofof

alexmk1730.08.2008 03:01

Da, doar luni de la 12 se vand bilete!

 

S-au gandit unii ca anul trecut am facut 0-0 cu Pandurii tot luni si de aia l-au pus!

 

Dar e bine ca se mai odihnesc niste jucatori! Poate il mai uita si Laca pe Banelinho pe banca si il mai baga pe Ochi!

razvaneL0930.08.2008 05:20

imi e frica sa ma gandesc ce aglomeratie va fi , dar deh asta e. Macar de Duminica sa fi pus si ei! :steag_cruce_invers:

Korado30.08.2008 06:51

Un pronostic al partidei 2/3-0. Forza Steaua ! :steag_cruce_invers:

1on30.08.2008 10:59

Când s-au pus în vânzare abonamentele nu a fost aglomerație.

MALDINI30.08.2008 11:06

Sper sa fie stadionul plin ! Eu unul , voi fi acolo :D

george8430.08.2008 12:49
:steag_cruce_invers: cum dreacu sa pui tu ma biletele la vanzare in ziua meciului????care e ala cu capatana aia asa de luminata??pai se calca lumea in picioare frate????oooooofff mare ti-e gradina Doamne!!!!

629139096_3.jpg

Korado30.08.2008 16:19

geoge84 zi asta si lu BklI

kaladze31.08.2008 10:34
geoge84 zi asta si lu BklI

mergem cu totii acolo :steag_sah_mic:

morosanu'01.09.2008 06:14

5-0