FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Panteras Blog

PanTeraS29.08.2008 19:02

Deci, sper sa nu ma bata nimeni, sunt stelist, ca alfel nu as fi venit aici, dar oricum... In ultimul timp nu prea ma uit la fotbal, dar hai ca o dam in alt subiect deacum.

 

Blogul meu : www.pts.rophotoshop.com

O mica descriere : Un blog despre mine, cu tutoriale PhotoShop, si nu numai, si multe alte anunturi, bune, rele, cum o fi :)