29.08.2008 19:02
Deci, sper sa nu ma bata nimeni, sunt stelist, ca alfel nu as fi venit aici, dar oricum... In ultimul timp nu prea ma uit la fotbal, dar hai ca o dam in alt subiect deacum.
Blogul meu : www.pts.rophotoshop.com
O mica descriere : Un blog despre mine, cu tutoriale PhotoShop, si nu numai, si multe alte anunturi, bune, rele, cum o fi ![]()
