FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

a intrat dihonia in voi!?

horse3712.07.2005 16:24

ce dracu se intampla cu voi!? incepem sa ne injuram unii pe altii ca la usa cortului? si ma intreb, pt cine?

ok! putem avea opinii diferite dar de aici pana a ne lua in "clanta" unii pe altii eu zic ca-i prea mult!

hai, o punga de gheata la cerebel si sa revenim la sentimente mai bune.

 

hai Steluta!

reddog14.07.2005 16:18

Horse, lasa-i si tu mai moale. Atmosfera e de vina. Sunt toti incordati si se impart in 2 tabere: cei care tin inca cu Becali pentru ca au o ramasita de sentimente bune in privinta lui si ceilalti care nu mai suporta sa fie luati de "fraieri" si sa vada cum echipa se cam duce de rapa. E ceva normal sa se iveasca cearta intre suporteri.

Grinch15.07.2005 01:41

Asa cum un vers de la Parazitii zice "Mise rupe p**a de cine iese presedinte" , asa si mie mi se rupe de ce se intampla cu conducerea sau de cine e la conducere atata timp cat rezultatele apar !

Virgil15.07.2005 01:43

Daca o spuneai si in rime iesea si mai bine.

reddog15.07.2005 21:13

La asta numai tu te pricepi. Cred ca nimeni nu te poate egala la acest capitol. :wink: