ce dracu se intampla cu voi!? incepem sa ne injuram unii pe altii ca la usa cortului? si ma intreb, pt cine?
ok! putem avea opinii diferite dar de aici pana a ne lua in "clanta" unii pe altii eu zic ca-i prea mult!
hai, o punga de gheata la cerebel si sa revenim la sentimente mai bune.
hai Steluta!
