FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Anticariat Online

ioanapopescu29.08.2008 08:05

salut. am vazut acest forum despre carti. personal sunt o nostalgica care iubesc cartile pe care le citeam in trecut. si de aceea apelez mereu la carti de anticariat, fie ca e vb de literatura, carti de moda sau alte genuri, in special de la acest anticariat . voi de unde va procurati cartile ?

Fane_casieru'29.08.2008 08:14

@ioanapopescu

 

Sigur n`ai gresit site-ul ? :hmmm:

axl29.08.2008 08:21

Stiu ca-i doar o reclama nerusinata dar si eu tot de-acolo-mi cumpar carti. E frumos ca te-anunta telefonic "ba, vezi c-am trimis coletu'".