29.08.2008 08:05
salut. am vazut acest forum despre carti. personal sunt o nostalgica care iubesc cartile pe care le citeam in trecut. si de aceea apelez mereu la carti de anticariat, fie ca e vb de literatura, carti de moda sau alte genuri, in special de la acest anticariat . voi de unde va procurati cartile ?
