FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Stadioane

Grinch12.07.2005 11:33

Ce parare aveti despre stadioanele din Romania ? Ce stadion va place cel mai mult din Europa ? Eu unul prefer Allianz Arena din Munchen .

 

munchen_allianz1.jpgmunchen_allianz2.jpg

reddog14.07.2005 20:31

Stadioanele din Romania lasa mult de dorit. Cel mai mult imi place San Siro.

Grinch15.07.2005 02:00

La San Siro imi plac peluzele sunt facute practic pentru a arata cat mai bine coregrafiile.

reddog15.07.2005 21:25

San Siro e superb prin definitie. Asa stadion sa avem noi in Romania. As sta pe el o zi intreaga sa-l admir.

Sau stadionul lui Manchester Utd...

alex ripper18.07.2005 08:15

eu cred ca ne-am multumi sa avem unul ca a lu serif tiraspol,nu credeti?

Grinch18.07.2005 11:52

Din privinta capacitatii nu !

reddog18.07.2005 21:50

Ba ar fi ok si ala. Nu ai vazut ce amenajat frumos era? As fi multumit si cu stadionul moldovenilor.

Grinch23.07.2005 18:36

voi da ..la ce stadion aveti !

IRR-8724.07.2005 11:15

olimpico din roma e superb..se aude acolo de iti crapa timpanele!forza lazio..stiu ca am fost ..nu de alta:) 8)

greco24.07.2005 11:49

E super tare noul stadion al lui Arsenal... Emirates Stadium. La Ashburton Grove, la o aruncatura de bat de Highbury, ale carui peluze vor fi demolate si in locul lor vor fi construite blocuri de apartamente.

 

Modul in care a fost planuita constructia acestui stadion si a remodelarii imprejurimilor, modul in care a fost obtinuta finantarea si dosarul depus la primaria locala (care se poate downloada de pe net) ar trebui sa fie un model pentru orice club mare. Evident... nu e vorba de cele romanesti, noi suntem inca in epoca de piatra a stadioanelor... sau mai bine zis, in epoca de pamant. :lol:

SteauaToronto25.07.2005 19:59

Cel mai bazat stadion din Romania este Lia Manoliu! :lol:

Cassano26.07.2005 06:29

Pentru mine cel mai frumos stadion dupa atmosfera creata este Olimpico din Roma dar imi mai plac Nou Camp(Barcelona) si Dragao (Porto).

Grinch27.07.2005 05:01

Apropo a inceput renovarea stadionului national .

reddog30.07.2005 22:39
voi da ..la ce stadion aveti !

 

Bine, Grinch, las' ca-i mai frumos al vostru...Mai nasol cand ploaua. Si cum e sezonul, va fi rau de tot...

n3olitik01.03.2007 19:15
munchen_allianz1.jpgmunchen_allianz2.jpg

 

asta e un stadion de vis...oare cand o sa avem si noi unul la fel?

Dragoshel02.03.2007 12:51

Cand vom scapa de blaturile din fotbal si cand jucatorii romani nu vor mai fi vanduti la Chinezi pentru o suma mica de bani, si cat mai multe investitii in fotbalul Romanesc, de aici doar se castiga, la momentul actual :twisted:

c.ronaldo1715.03.2007 19:21

Cel mai bine pentru Steaua mi se pare unul ca cel a lui Liverpool, Anfield

 

New~Anfield~2.jpg

 

Insa cel mai mult imi place Santiago Bernabeu

 

realmadrid.jpg

meshteroo16.03.2007 15:43

Stadionul Fulgerului Bragadiru. :lol:

GOD16.03.2007 16:35

EU am la pe Bernabeu e super am luat si un Maimutoi care sare in sus si STRIGA IMNUL lui R.Madrid si un Fular si un trening e misto.Ca are magazin :D :D :D

***alex***16.03.2007 17:58

Magazin cu 2-3 etaje... 8O

RobYnho18.04.2007 16:56

St. James Park (Newcastle) 246772813.jpg

Wally19.04.2007 20:06