FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaguri Steaua

somoso28.08.2008 00:45

stiti cumva unde gasesc un steag ros albastru mare care sa poata fi pus pe toata masina?sau astea se fac duc material si mi-l face?va multumesc si sper sa avem maine noroc la trageri!

alexandru11128.08.2008 07:30

ai cautat prin magazinele de langa stadionul Steaua? sau la big? sau in europa? :steag_cruce_invers:

lozzy28.08.2008 07:49

Cumpara material rosu si albastru iar daca vrei si stema pe el, trebuie sa mai cumperi un steag de la Steaua de la magazin si sa-i scoti stema.

Bafta

punkboy31.08.2008 11:28

Clubul sa se autosesizeze si sa bage Steaguri mari la magazinul oficial

bobo_PH16.09.2008 05:55

:)) mooooooooooooooooooooooooorrrrrrrrr ..... :))=)))):)))=)))

 

a dreaq bataie de joc ....daca nu se AUTOSESIZEAZA astia .....e grav :ce_oameni::chair:

puyol16.09.2008 08:46

hahahaha =))))

CatalinBerceni19.09.2008 08:07
:)) mooooooooooooooooooooooooorrrrrrrrr ..... :))=)))):)))=)))

 

a dreaq bataie de joc ....daca nu se AUTOSESIZEAZA astia .....e grav :ce_oameni::chair:

 

Al dracu mai e Argaseala asta.....acum croieste :thumbsup:

Razvypitesti19.09.2008 08:54
stiti cumva unde gasesc un steag ros albastru mare care sa poata fi pus pe toata masina?sau astea se fac duc material si mi-l face?va multumesc si sper sa avem maine noroc la trageri!

 

 

mergi, cauti material roșu, cauti albastru si rogi pe cineva sa il coasa la masina, steaguri mari nu cred ca vei gasi sa cumperi, cel mai bine iti iei material si il faci cum vrei tu.

RBK21.09.2008 11:37

in preajma stadionului se gasesc doar steaguri mici,yo vreau steag 2/2m dar nu gasesc ,pana la urma cumpar material si il duc la croitorie !!!

S.S.Lazio21.09.2008 12:57
in preajma stadionului se gasesc doar steaguri mici,yo vreau steag 2/2m dar nu gasesc ,pana la urma cumpar material si il duc la croitorie !!!

mai bine nu-ti mai face steag ..sa-ti ramana pe afara,calcat in picioare ..plin de noroi si scuipat ! ;)