FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Stire de ultima ora!!!!

alex ripper12.07.2005 04:29
reddog14.07.2005 16:20

Off topic: Ce super avatar ai. Misto.

alex ripper15.07.2005 10:35
Off topic: Ce super avatar ai. Misto.

daca o zici pe bune multam...

reddog15.07.2005 20:58

E pe bune...Cu placere. Unde l-ai gasit?

rev0lta18.07.2005 17:21

maxim

Kobiy19.07.2005 08:11

I se potriveste de minune zici ca e Jiji nefrezat asa cum iesia dn turna de la oi. :lol:

alex ripper21.07.2005 10:08

Tovarasi,dati-mi voie sa mai va dau un link de mare finete: http://www.kaservices.ro/Catalin/paraziti_..._dj_xileman.mp3

auditie placuta!!!