12.07.2005 04:29
Off topic: Ce super avatar ai. Misto.
Off topic: Ce super avatar ai. Misto.
daca o zici pe bune multam...
E pe bune...Cu placere. Unde l-ai gasit?
maxim
I se potriveste de minune zici ca e Jiji nefrezat asa cum iesia dn turna de la oi. :lol:
Tovarasi,dati-mi voie sa mai va dau un link de mare finete: http://www.kaservices.ro/Catalin/paraziti_..._dj_xileman.mp3
auditie placuta!!!