FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

LA REVEDERE GIGI!!!

BlackWoolfy11.07.2005 17:25
[list][list=][img][/img][url][color=red][/color][size=24][/size]





Dca vreti sa va luati adio de la Gigi aici o puteti face.









ADIO Gigi!!![/url][/list][/list]

reddog14.07.2005 19:49

Voi alt subiect nu mai gasiti? Nu credeti ca ii acordati prea multa atentie lui nea Jiji? Mai bagati si voi un topic relationat de altceva decat de "inteligentul" Jiji.

Virgil16.07.2005 08:57

La revedere don Popescu/ramai,te las cu bine

Si pup-o-n c** pe dumneaei/si dumneaei pe mine.

(Eminescu,cica)

reddog18.07.2005 20:52

:roll: Virgile, ce te-a apucat cu postarea asta? ai dat-0 pe Eminescu?

Kobiy19.07.2005 08:07

ii spuneti la revedere lu Gigi ,stati cuminti ,nu ne lasa el asa usor :twisted: :twisted: 8O :D