11.07.2005 17:25
[list][list=][img][/img][url][color=red][/color][size=24][/size] Dca vreti sa va luati adio de la Gigi aici o puteti face. ADIO Gigi!!![/url][/list][/list]
[list][list=][img][/img][url][color=red][/color][size=24][/size] Dca vreti sa va luati adio de la Gigi aici o puteti face. ADIO Gigi!!![/url][/list][/list]
Voi alt subiect nu mai gasiti? Nu credeti ca ii acordati prea multa atentie lui nea Jiji? Mai bagati si voi un topic relationat de altceva decat de "inteligentul" Jiji.
La revedere don Popescu/ramai,te las cu bine
Si pup-o-n c** pe dumneaei/si dumneaei pe mine.
(Eminescu,cica)
:roll: Virgile, ce te-a apucat cu postarea asta? ai dat-0 pe Eminescu?
ii spuneti la revedere lu Gigi ,stati cuminti ,nu ne lasa el asa usor :twisted: :twisted: 8O ![]()