11.07.2005 13:22
Va amintiti ca acum cva timp s vorbea ca Paunescu Armata si Iordanescu parca doreau sa preia conducerea Stelei ...iar aveau in gand sa cumpere o echipa si sa o Numeasca tot Steaua...acum va intreb dak marile valori ale Stelei vor face acest lucru..cu cine tzinetzi??Steaua lor..sau Steaua condusa acum d Becali si Meme?
