FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pentru noi stelistii !!

I.N.Money11.07.2005 13:22

Va amintiti ca acum cva timp s vorbea ca Paunescu Armata si Iordanescu parca doreau sa preia conducerea Stelei ...iar aveau in gand sa cumpere o echipa si sa o Numeasca tot Steaua...acum va intreb dak marile valori ale Stelei vor face acest lucru..cu cine tzinetzi??Steaua lor..sau Steaua condusa acum d Becali si Meme?

doar_stelist11.07.2005 15:20

fara suparare dar "o dai in diverse".Steaua e numai una, iar in cazul in care s-ar intampla ce zici tu(sanse sub 10 %) probabil as prefera clubul care obtine si "istoria", oricum nu mi se pare un topic prea potrivit.

I.N.Money11.07.2005 15:41

S-a pus in discutie acesct lucru nu am inventat-o eu..Steaua a fost a armatei si dak acesct lucru s va intampla probabil echipa actuala o sa fie alungata din Ghencea pt ca nu e terenul lor..si va juca cealalta