Asadar, cred ca vom pierde meciul cu Galata.Si poate e mai bine asa.
Am si eu, asa, un feeling ca anul asta jucam in UEFA.
Si poate e mai bine asa.
Sa vada si Jiji ca locul 2 nu e pentru noi, ca nu avea rost sa risti un campionat ca sa-l tii pe Banel titular si ca ulciorul nu merge de multe ori in UCL din preliminarii.
