FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua Champions League

Stelistul 2211.07.2005 12:26

Am creat acest topica ca fabniiStelei s[/;i exprime opiniile despre parcursul iubitei noastre echipe Steaua Bucure;ti!!!1 8)

George Stan11.07.2005 12:31

Hello... nu mai face topicuri aiurea, te rugam frumos.