11.07.2005 12:26
Am creat acest topica ca fabniiStelei s[/;i exprime opiniile despre parcursul iubitei noastre echipe Steaua Bucure;ti!!!1 8)
Am creat acest topica ca fabniiStelei s[/;i exprime opiniile despre parcursul iubitei noastre echipe Steaua Bucure;ti!!!1 8)
Hello... nu mai face topicuri aiurea, te rugam frumos.