FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Conducerea F.C.Steaua

Stelistul 2211.07.2005 11:42

Ce parere aveti despre Ciobanul si Mihai Stoica? Nu mai stati pe ganduri si spuneti-vă parerea pe acest nou topic.Haideti ce mai asteptati!!!

Grinch11.07.2005 11:44

tare post ..lol

Virgil11.07.2005 11:48
Ce parere aveti despre Ciobanul si Mihai Stoica? Nu mai stati pe ganduri si spuneti-vă parerea pe acest nou topic.Haideti ce mai asteptati!!!

 

Scuza-ma,dar tu mirosi a caine.Vrei vrajba.Vezi-ti de problemele voastre.

Nu va bucurati,va aranjeaza Giovanni cat ai zice peste.

 

<admin_edit>

topic blocat

George

</admin_edit>