11.07.2005 11:42
Ce parere aveti despre Ciobanul si Mihai Stoica? Nu mai stati pe ganduri si spuneti-vă parerea pe acest nou topic.Haideti ce mai asteptati!!!
Ce parere aveti despre Ciobanul si Mihai Stoica? Nu mai stati pe ganduri si spuneti-vă parerea pe acest nou topic.Haideti ce mai asteptati!!!
tare post ..lol
Ce parere aveti despre Ciobanul si Mihai Stoica? Nu mai stati pe ganduri si spuneti-vă parerea pe acest nou topic.Haideti ce mai asteptati!!!
Scuza-ma,dar tu mirosi a caine.Vrei vrajba.Vezi-ti de problemele voastre.
Nu va bucurati,va aranjeaza Giovanni cat ai zice peste.
<admin_edit>
topic blocat
George
</admin_edit>