11.07.2005 07:54
Avem probleme din ce in ce mai mari. Ne cronfruntam cu o situatie nemaintalnita demult la Steaua. Patronul pe cale de a fi inchis, suspendat 10 luni, ramas falit, fara nici un fel de perspectiva......transferuri ba, respect din partea conducerii, la fel, ne pleaca jucatori exponentiali, suntem in mijlocul unor lupte de interese mai mari decat am putea visa....si as putea continua ....!!!
Eu zic ca acum e momentul sa fim aproape de echipa si sa dovedim ca suntem, si la bine si la rau, stelisti adevarati!! De aceea eu propun la meciurile urmatoare sa ne adunam si sa "rupem tribunile"!!! Sa aratam tuturor ca, orice s-ar intampla, Steaua RAMANE Steaua......cea mai iubita echipa din tara, cu cei mai frumosi suporteri!!!
Va multumesc!!!!
