Pleaca Jiji(ipotetic vorbind)
ce se intampla???
Sincer il urasc ca si om..si-a batut joc de noi intr-un mod inimaginabil..si totusi daca nu era Piturca si aveam un antrenor capabil,zic ca puteam castiga cu Jiji mai multe titluri...
Prestatiile Stelei nu au fost asa slabe ca aale cainilor(excluzand blaturile cainilor)
Si totusi...cine ar putea prelua Steaua???
IMI VINE SA PLANG....UNDE AM AJUNS
