FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Un nou inceput???

armanovici10.07.2005 19:15

Pleaca Jiji(ipotetic vorbind)

ce se intampla???

Sincer il urasc ca si om..si-a batut joc de noi intr-un mod inimaginabil..si totusi daca nu era Piturca si aveam un antrenor capabil,zic ca puteam castiga cu Jiji mai multe titluri...

Prestatiile Stelei nu au fost asa slabe ca aale cainilor(excluzand blaturile cainilor)

Si totusi...cine ar putea prelua Steaua???

IMI VINE SA PLANG....UNDE AM AJUNS

SteauaToronto10.07.2005 20:08

Bai sa nu facem ceva sa nu regretam! Jiji o sa plece dar cine o sa ia Steaua?

alex ripper11.07.2005 05:31

Paunescu...

armanovici11.07.2005 16:56
Paunescu...

 

ce???in **** masii de securist...

BlackWoolfy11.07.2005 17:29

Stati voi linistiti ca Steaua poate trai si singura cateva luni pana apare cineva. Cum???????Din bani nostri din bilete si abonamente,TV,sponsorii,ca daca pleaca Gigi vor veni stati linistiti.

 

 

 

 

 

 

 

 

Gigi,pleaca dracu din Ghencea!!!

reddog14.07.2005 19:44

Cred ca nu prea stii ce vorbesti. Sa te bazezi sa traiasca o echipa ca a voastra din banii suporterilor? Nu toti isi permit sa dea bani pe abonamente si alte chestii. Daca e sa gandesti asa, veti muri...

Virgil15.07.2005 01:40

Doamne,ce discutie...

Adica sa plece Gigi si sa lase echipa?Mai,voi sunteti prescolari?

reddog15.07.2005 21:15

Sper ca nu ma bagi si pe mine la prescolari. Sau... :roll: