Salut,
Dat fiind ca nu i-a venit nimanui ideea asta.Ma ofer voluntar sa traduc continutul AISS.ro
Ce ziceti?
Salut,
Dat fiind ca nu i-a venit nimanui ideea asta.Ma ofer voluntar sa traduc continutul AISS.ro
Ce ziceti?
Ar fi o idee
dar trebuie vorbit cu cei care au grije de site..desi nu stiu daca ar fi necesar intrucat sunt numai membrii romani ![]()
Cu toti turcii astia rolling around cine stie.Eu sincer vreau sa arate cat mai profesionist asoc.
da, in privinta asta sunt de acord ![]()
Te plictisesti in vacanta?
Intentia e laudabila, dar finalitatea nu mi se pare practica deloc.
Daca tot ai aptitudini mai "speciale", speram ca in curand AISS sa se puna pe treaba cu anumite proiecte, si atunci vom avea mare nevoie de ajutor.
Me here ready for action!!!
Eu cred ca e o idee buna. Daca tu traduci articolele in engleza le fac eu upload si restul trebii.
tatii hai se ne auzim la un tel sau pe yahu drink1ghb
prea tare ideea ![]()
da...poate il traduci si tu in spaniola ![]()
para que la España entera sabe quién es AISS
Ich liebe dich der crenwursten wir mushtaren.
volkswagen zie izbiten zid
Bitte benehmen Sie sich!
what?come again?
Если хотите, я могу перевести на русский
Ca sa intelegeti ce am spus acolo : http://translate.google.com/translate_t?sl=ru&tl=ro
Hint : E in rusa ![]()
As un uif iam sojerp,ue o as csebrov ni abmil ed al isadida.
Deci ma pricep...da ? ( a se citi invers )
-- ..- .. . | -.. .. -. .- -- ---
Asa suna si melodia mea de la telefon.
Tata titita Titi ti.
Invingator la puncte: George! ![]()
chiar ba,daca vreti,il fac in spaniola.. ![]()
vbesc ff serios.. si daca vreti sa dam lovitura,il fac si in catalana.. ![]()