FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Mã Ofer Sã Traduc Conținutul Siteului In Engleza

STARforce17.08.2008 17:10

Salut,

 

Dat fiind ca nu i-a venit nimanui ideea asta.Ma ofer voluntar sa traduc continutul AISS.ro

Ce ziceti?

MALDINI17.08.2008 17:36

Ar fi o idee :) dar trebuie vorbit cu cei care au grije de site..desi nu stiu daca ar fi necesar intrucat sunt numai membrii romani :D

STARforce17.08.2008 17:47

Cu toti turcii astia rolling around cine stie.Eu sincer vreau sa arate cat mai profesionist asoc.

MALDINI17.08.2008 17:48

da, in privinta asta sunt de acord :D

Marius17.08.2008 18:06

Te plictisesti in vacanta?

 

Intentia e laudabila, dar finalitatea nu mi se pare practica deloc.

 

Daca tot ai aptitudini mai "speciale", speram ca in curand AISS sa se puna pe treaba cu anumite proiecte, si atunci vom avea mare nevoie de ajutor.

STARforce17.08.2008 18:10

Me here ready for action!!!

Bodanel17.08.2008 18:23

Eu cred ca e o idee buna. Daca tu traduci articolele in engleza le fac eu upload si restul trebii.

STARforce17.08.2008 19:13

tatii hai se ne auzim la un tel sau pe yahu drink1ghb

puyol26.08.2008 09:49

prea tare ideea :)

lbj26.08.2008 10:11

da...poate il traduci si tu in spaniola :))

 

carminastan26.08.2008 10:17

para que la España entera sabe quién es AISS

axl26.08.2008 10:19

Ich liebe dich der crenwursten wir mushtaren.

STARforce26.08.2008 10:22

volkswagen zie izbiten zid

carminastan26.08.2008 10:27

Bitte benehmen Sie sich!

STARforce26.08.2008 10:41

what?come again?

MALDINI26.08.2008 11:39

Если хотите, я могу перевести на русский

 

Ca sa intelegeti ce am spus acolo : http://translate.google.com/translate_t?sl=ru&tl=ro

 

 

Hint : E in rusa :D

Fane_casieru'26.08.2008 11:48

As un uif iam sojerp,ue o as csebrov ni abmil ed al isadida.

 

Deci ma pricep...da ? ( a se citi invers )

George Stan26.08.2008 15:08

-- ..- .. . | -.. .. -. .- -- ---

axl26.08.2008 15:10

Asa suna si melodia mea de la telefon.

Tata titita Titi ti.

SSK26.08.2008 16:49

Invingator la puncte: George! :D

puyol27.08.2008 08:11

chiar ba,daca vreti,il fac in spaniola.. :)

 

vbesc ff serios.. si daca vreti sa dam lovitura,il fac si in catalana.. :)