16.08.2008 12:33
Vand sapca rosie cu Steaua, Nike-originala. Pret: 35Ron + transportul(3Ron)
In magazinul oficial costa 60Ron. Am primit 2 si personal imi ajunge una :tongue:

Vand sapca rosie cu Steaua, Nike-originala. Pret: 35Ron + transportul(3Ron)
In magazinul oficial costa 60Ron. Am primit 2 si personal imi ajunge una :tongue:

Vand sapca rosie cu Steaua, Nike-originala. Pret: 35Ron + transportul(3Ron)
In magazinul oficial costa 60Ron. Am primit 2 si personal imi ajunge una :tongue:
pe alt site ai zis ca nu ti cu Steaua si deaiai vrei sa o vinzi...
nah ca te-a prins cu cioara vopsita... ![]()
La rug cu el! Sa-l lapidam cu pietre!
La rug cu el! Sa-l lapidam cu pietre!
HAHAHA
ma atata timp cat vinde sapca ieftin.... dar totusi...
sa cumperi o sapca cu Steaua de la un dinamovist sa zicem? :-ss sfarsitul lumii e aproapeeee :-ss