FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vand Sapca Nike - Steaua

frenetic16.08.2008 12:33

Vand sapca rosie cu Steaua, Nike-originala. Pret: 35Ron + transportul(3Ron)

In magazinul oficial costa 60Ron. Am primit 2 si personal imi ajunge una :tongue:

 

158_d1.jpg

cristy.steaua2121.08.2008 13:02

Vand sapca rosie cu Steaua, Nike-originala. Pret: 35Ron + transportul(3Ron)

In magazinul oficial costa 60Ron. Am primit 2 si personal imi ajunge una :tongue:

 

pe alt site ai zis ca nu ti cu Steaua si deaiai vrei sa o vinzi... :angry:

john_8621.08.2008 13:06

nah ca te-a prins cu cioara vopsita... :bananadance:

axl21.08.2008 13:07

La rug cu el! Sa-l lapidam cu pietre!

SuperstaR1821.08.2008 13:34
La rug cu el! Sa-l lapidam cu pietre!

 

HAHAHA :shutup2: ma atata timp cat vinde sapca ieftin.... dar totusi... :cursing: sa cumperi o sapca cu Steaua de la un dinamovist sa zicem? :-ss sfarsitul lumii e aproapeeee :-ss

AlcaponneAISS21.08.2008 14:03
:)))