Treaba sta in felul urmator: am observat unele nick-uri de-a dreptul aberante, cu miros clar de tiganie, gen : sefu_vostru', bossu, barosanu, stelist de valoare. Ma intrebam daca putem pune un filtru sau ceva de genul. Motivele presupun ca le gasiti daca dati sa cautati useri dupa urmatoarele cuvinte: "sef, boss, barosan, valoare " sau orice alt cuvand intalnit prin versurile salamilor. E o parere, mi-ar parea aiurea sa vina "Myhaitza_boss" si sa ne explice tactici de fotbal si nunumai pe acest site. Plm, dati-va si voi cu parerea. Presupun ca regulamentul e impotriva a ceea ce propun dar imi incerc norocul avand in vedere ca eu consider un pic jignitoare aceste nume la adresa limbii romane, a ceea ce se vrea acest site in general. Noroace!

