FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Am gasit o manea penala adresata lu Jiji!!

Opio08.07.2005 18:17
cine doreste sa ii trimit maneaua sa imi trimita un mail va rog!! deci nu se poate melodie mai penala ca aia!! Pana pe 22 iulie se poate trimite!! dupa aia o sa trebuiasca sa plec din camin si nu o sa o mai am!!!! mail c***@***!! e dedicatie speciala pt cei care il pupa in c*r pe Jiji!!