Se pare ca multi vorbiti cu inima si mai putin cu mintea(ma refer in sens pragmatic, nu ca nu ganditi)Va spun eu ca nu vom gasi usor mijlocas la inchidere ca Lovin.
Si mie imi este un nesufeit, atat ca stil de joc cat si ca atitudine(faulturi, tineri, etc.), dar trebuie sa recunosc ca este acel jucator "in salopeta"-vorba lui Lacatus care distruge jocul adversarilor si are plamanii la fel de buni ca ai lui Banel.Nu te lasa balta in final.
Apoi uitati ceva si poate ati remarcat doar cine a centrat si cine a marcat, dar la multe goluri vitale marcate de Steaua in ultimul timp din faze fixe(corner), Lovin a deviat mingea venita din lovitura de colt, spre autorii golurilor!!
Steaua are nevoie de cel putin 2-3 inchizatori in lot (nu pe teren). asa cum la centrali avem 2 +rada.
Radoi va putea fi uitilizat fie ca central, fie ca inchizator.
Ne asteapata un campionat greu cu multe fronturi de atacat. Toti vor juca la rupre cu noi, asa cum a facut Iasul, Vasluiul.
Abel, Tiago, Toja mai au nevoie de ceva timp sa fie la maxin.Plesan mai mult pe tusa a stat decat in teren din cauza accidentarilor. Ov. Petre e si el in pioneze....
Deci Steaua nu-si va putea permite acum sa-l scoata pe Lovin din lot doar asa e cheful unor suporteri!