Martin Tudor a plecat de la
Steaua si tratează cu CFR Cluj
Martin Tudor a parasit, astazi de dimineață, cantonamentul Stelei, de la Kaprun (Austria). "Avem o intelegere cu Tudor, care in cazul unei oferte acesta ar fi putut să plece, si se pare că această ofertă tocmai a venit", a declarat Mihai Stoica. "Plecarea lui Tudor nu ne va afecta, deoarece va fi achizitionat un nou portar, acest lucru urmind să se intimple in cel mai scurt timp posibil", a mai spus Stoica.
Sursa GSP
