08.07.2005 05:50
Steaua a trecut intr-un final cu bine de primul meci al anului , cel cu NK Gorica , invingand cu 2-1. Jucatorii tineri au demonstrat ca se poate , facand o a2a repriza mai buna decat prima , in care au evoluat 'granzii' .
Steaua a trecut intr-un final cu bine de primul meci al anului , cel cu NK Gorica , invingand cu 2-1. Jucatorii tineri au demonstrat ca se poate , facand o a2a repriza mai buna decat prima , in care au evoluat 'granzii' .