FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Primul meci al anului

Grinch08.07.2005 05:50

Steaua a trecut intr-un final cu bine de primul meci al anului , cel cu NK Gorica , invingand cu 2-1. Jucatorii tineri au demonstrat ca se poate , facand o a2a repriza mai buna decat prima , in care au evoluat 'granzii' .