FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Forum Fcsteaua

Thew13.08.2008 10:26

Buna Ziua 4 All

As vrea sa fac un nou forum despre Steaua!

Unde vor fi prezentate meciurile LIVE!(Cele de pe GSP TV si chiar cele care se pot viziona pe Antena1)

Lotul Stelei,imagini,discutii,stiri,si si multe altele

As avea nevoie de ajutor,daca vrea cineva sa facem impreuna id-ul meu de yahoo messenger este ****** sau raspundeti aici!

:steag_cruce_invers:

Si daca ar vrea ADMINISTRATORUL de aici....cand vom creste sa facem un SchimbDeLink.Dar pana vom ajunge la 5000 de useri sau mai mult avem de lucru

GooDLucK&Have Fun!

 

O sa primesti un pm daca este cineva interesat