FC Steaua vine in intampinarea suporterilor echipei noastre si ofera doua zile suplimentare pentru achizitionarea de abonamente pentru partidele din sezonul competitional 2008-2009, in perioada 14 - 15 august.
Eliberarea acestora se va face in sistem automat, iar pentru a se putea emite si inregistra abonamentul, este obligatorie prezenta personala a solicitantului cu B.I, C.I, certificat de nastere, permis de conducere sau pasaport, la casele de bilete.
Programul caselor de bilete in perioada 14 - 15 august este:
Joi, 14 august - 12:00 - 20:00
Vineri, 15 august - 12:00 - 20:00
De asemenea, FC Steaua va oferi, in anul acesta, pachetul de abonament ,,Family", care permite familiilor achizitionarea unui abonament cu o reducere de 10% fata de pretul unui abonament anual. Aceste tichete vor fi disponibile doar pentru sectorul 24, din cadrul Tribunei a II-a, iar procedura de achizitionare a acestora este urmatoarea: membrii familiei trebuie sa se prezinte la stadion cu unul dintre documentele de identitate prezentate mai sus si, in cazul in care copilul sau copii acestora au depasit varsta de 10 ani, trebuie sa prezinte un act de identitate (certificat de nastere, BI sau CI) al fiecarui copil in parte. Copiii cu varsta de pana la 10 ani au intrarea libera, indiferent de tipul de abonament al parintilor.
Preturile abonamentelor sunt urmatoarele:
Fotolii : 1.750 LEI
Tribuna 0: 500 LEI
Tribuna I: 300 LEI
Tribuna II: 200 LEI
Peluze: 70 LEI
Pret abonament ,,Family": 180 LEI/persoana
Pentru informatii suplimentare trimiteti un e-mail la t***@***
SteauaFC.com
