FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pedrazzini, numit director sportiv la Steaua

Kobiy06.07.2005 12:29

Patronul Stelei, Ciobanul, a declarat astazi că fostul antrenor secund al echipei, Massimo Pedrazzini, a fost numit director sportiv, urmind să se ocupe de scouting si de centrul de copii si juniori, preluind atributiile lui Țiti Dumitriu si Leo Strizu. "S-a mai intamplat ceva la Steaua de ieri pană azi, Massimo Pedrazzini o să vină director sportiv", a spus Becali, care a comentat si accidentul produs de varul sau Ioan Becali. "S-au intamplat lucruri si mai rele. Asa a vrut Dumnezeu. Ce a facut Giovanni atat de grav să ia de la doi la sapte ani de inchisoare? Să plateasca dar cred că este din cauză că il cheamă Becali", a declarat Ciobanul

Padrese06.07.2005 12:54

E bine, Massimo este un om compenent si sunt sigur ca va ocupa acest post mai bine decat precedesorii.

BlackWoolfy06.07.2005 17:41

OK........asa mai merge :lol:

horse3706.07.2005 18:10

slava tie doamne pt acest post dat lui pedrazzini. nu stiu cum s-a facut si cum au fost impinse lucrurile caci dupa atatea tampenii facute de conducere in sfarsit un lucru bun. daca are sa fie lasat in pace sant convins ca lucruri bune se vor face prin persoana lui pedrazzini. iar pe viitor munca lui are sa se vada.

bine te-ai reintors signore pedrazzini!

Bisquit07.07.2005 11:24

In sfarsit un pas in fata pentru Steaua!! Pana cand sa mai continuam cu nea.."dracu"....cu toti "nea...."!!

Mai tineti minte meciul din grupele UEFA cu Parma??

O mare parte din jucatorii italieni prezenti acolo erau descoperiti de Pedrazzini!!.. E omul potrivit la locul potrivit!!! Vorba lui Black....."asa mai merge"!!!!

Bodanel08.07.2005 05:05

Ar fi o treaba daca ar fi adevarat. Sper sa aduca vreo cativa pustani sa ne facem si ne facem echipa mai tanara

FANATIK RED-BLUE08.07.2005 16:25

Pe langa deciziile de tot cacatul conducerea a facut si un lucru bun prin aducerea lui Masimo.

si daca ne gandim ca postul pe care il va ocupa la Steaua l-a avut si la Inter, e ceva.

Bine ai revenit Masimo Pedrazini.