FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Comisia de Apel a amînat "cazul Rădoi"

alex ripper05.07.2005 10:00

Comisia de Apel a aminat "cazul Radoi"

 

Comisia de Apel din cadrul FRF a aminat pentru 12 iulie solutionarea memoriului depus de fundasul echipei Steaua Mirel Radoi, prin care acesta contestă sanctiunea cu suspendarea de 4 etape si amenda de 1350 de euro acordată de Comisia de Disciplina FC Steaua a anuntat saptamina trecută că in cazul in care sanctiunea este mentiunută de Comisia de Apel, va face memoriu la Comisia de Recurs Federala iar apoi se va adresa Tribunalului de Arbitraj Sportiv de la Laussanne.(sursa www.gsp.ro)

 

Cat credeti ca o sa mai dureze?