05.07.2005 04:43
Delegatia Stelei in frunte cu Oleg Protasov a parasit ieri seara Bucurestiul pentru pregatiri in Austria pana pe 18 iulie.La ora 20:15 au ajuns la Kaprun,localitatea in care si-au stabilit cantonamentul.In aceasta perioada vor disputa cel putin 4 meciuri.Intr-unul din ele,primul se pare,adversara ne va fi Gorica,campioana Sloveniei.
