FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua in pregatiri la Kaprun(Austria).

Virgil05.07.2005 04:43

Delegatia Stelei in frunte cu Oleg Protasov a parasit ieri seara Bucurestiul pentru pregatiri in Austria pana pe 18 iulie.La ora 20:15 au ajuns la Kaprun,localitatea in care si-au stabilit cantonamentul.In aceasta perioada vor disputa cel putin 4 meciuri.Intr-unul din ele,primul se pare,adversara ne va fi Gorica,campioana Sloveniei.

reddog05.07.2005 16:08

Asta da meci, va fi super greu pentru voi. :twisted: In timp ce Dinamo va disputa meciuri amicale in compania unor echipe ca si AS Monaco, FC Nantes sau Lille.