13.08.2008 14:20
Intr-adevar este o atmosfera incendiara, si "urata" pe Ali Sami Yen, dar in fotbal nu joaca galeriile.
Suporterii pot fi numiti, dupa cum bine stiti, si "Al 12-lea jucator", dar sa fim seriosi!
O echipa mare, nu se sperie de ceea ce se intampla in tribune, indiferent de lucrurile urate pe care jucatorii le-ar putea auzi, injurii, sau mai stiu eu ce!
Daca Steaua e echipa mare, si sper din suflet sa am dreptate, ne vom califica!
Sper ca sa fim mandrii de baieti deseara, si sa fim alaturi de ei pana in ultima clipa a acestui "razboi" cu turcii!
In final, imi doresc ca in returul din Ghencea, sa le aratam noi cum sta treaba si la duelul galeriilor, am incredere in Ultrasii nostri, ca vor face o treaba buna!
FORZZA Steaua, MEREU CAMPIONI!!!
![]()
