FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ogãraru le-a spus "NU" dinamoviștilor-Prosport.

fcsteaua.ro08.08.2008 14:26

Antrenorul echipei Dinamo, Mircea Rednic, a confirmat informația publicatã în ProSportul de astãzi conform cãreia fundașul lui Ajax Amsterdam, George Ogãraru, este dorit în ªtefan cel Mare, dar spune cã fostul stelist nu ia în calcul un transfer la echipa "roș-albã".

 

"Sincer sã fiu, cu Ogãraru am vorbit, nu-mi știa numãrul, i-am transmis un mesaj cã vreau sã vorbesc cu el, m-am prezentat, i-am spus cã vreau sã vorbesc cu el. Mi-a zis 'Nea Mircea, în orice problemã discutãm, dar nu venirea mea la Dinamo' ", a spus Mircea Rednic.

MALDINI08.08.2008 14:29

Respect Ogararu ! Stelist pana la moarte si dincolo de ea !

MoWeed08.08.2008 14:41

Respect George Ogararu!

stelutawillis08.08.2008 14:45

Super:)

forzza Steaua

 

stelista no. 108.08.2008 15:04

Bv George !! Le-ai dat peste nas... :steag_cruce_invers:fular-campionii

ultrash08.08.2008 15:43

Respect George Ogararu!

Marcus0108.08.2008 16:15

Bravo Ogararu.Un stelist adevarat cum putini sunt in zilele noastre.Forza Steaua de la Chisinau pina la Bucuresti.

psr08.08.2008 16:21

Respect George Ogararu!

il_scorpio08.08.2008 20:12

RESPECT!

steaua2708.08.2008 21:07

Foarte frumos..un adevarat stelist...si un jucator foarte bun!

cristian01408.08.2008 21:31

Dar mai mira pe cineva lucrul asta ?! Ca George nu va juca in Romania decat la Steaua, fiind crescut in Ghencea. Cum ar fi sa-i facem oferta lui Giani Kirita ? :inlove:

fedora08.08.2008 21:34
Cum ar fi sa-i facem oferta lui Giani Kirita ? :inlove:

Cu levierul :)

Respect George!

DelPiero1008.08.2008 21:51

Unul dintre putinii jucatori Stelisti adevarati aflati in activitate!El si Radoi...

1on08.08.2008 22:08

și Neaga

DelPiero1009.08.2008 07:59
și Neaga

Da,si Rica!Scuzele mele...

il_scorpio09.08.2008 08:05

Si Nesu!!!

axl09.08.2008 08:10

George e un cavaler de moda veche, pentru care onoarea-i mai presus decat profitul.

Sa ne traiesti, George Ogararu. Muritorii te saluta!

Marius09.08.2008 08:14

In fine, dincolo de onoare si alte lucruri asemanatoare, se pare ca George a purtat o discutie cu Van Basten si a cam hotarat sa ramana la Ajax cel putin in iarna, incercand sa-si castige locul de titular.

w3bmaster09.08.2008 11:06

Respect il admir foarte mult si sper curand sa revina acasa in Ghencea nu ca Golansky nu ar fi la fel de bun dar mie dor de acele aruncari lungi marca Oga .... plus cu asa jucatori e bine sa fie ...

 

Forza Steaua

zob7909.08.2008 15:58
Cum ar fi sa-i facem oferta lui Giani Kirita ? :inlove:

Cu levierul :)

Respect George!

Pe ratatul ala l-as invita la o ruleta ruseasca, dar pistolul sa aiba incarcator, nu butoias

 

giufita09.08.2008 18:35

un stelist adevarat care a crescut in Ghencea!!! toata stima pt George. :thumbsup:

1uLy4Nn09.08.2008 21:41

Respect George..un adevarat stelist

puffin710.08.2008 21:50

bv George mare om :D mare caracter:X van basten si olandezi is bolnavi dak vor sa scape de el ca nu se compara cu manelistu de mitea=))))))

Korado23.08.2008 09:38

Sa`ti de`a Dumnezeu sanatate ca ia`i refuzar pe Dinamo nu mergita un jucator ca tine cei 3 conducatori "de cale ferata" HOOOO Dinamooooo

adidwu23.08.2008 10:46

Era imposibil ca George Ogararu sa ajunga la caini.

Hai sa fim seriosi.