FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Legitimatii Membri

SSK08.08.2008 13:30

Pana la urma, care e situatia cu ultima transa de legitimatii? Ca sunt oameni din iunie si tocmai m-a sunat unul.

M@rmota08.08.2008 13:32

A fost trimisa ieri, am primit raspuns de la firma ca luni vor fi procesate. Marti vor fi luate si livrate :)

 

Eu cred ca pentru informatii legate de tricouri si carduri ar trebui furnizata adresa l***@***.

SSK13.08.2008 07:32

Care mai e situatia cardurilor?

 

 

M@rmota14.08.2008 08:38

Inca nu am un raspuns de la ei, cum ziceau in emailul de joia trecuta in lunea aceasta au intrat la procesat.

 

 

LE: Dupa cum am scris in Topicul 'Generale', cardurile au fost luate si puse deja la Posta astazi.

SSK26.08.2008 22:52

Raluca, poti sa verifici te rog daca ultima oara i-ai trimis legitimatia si lui Tudor Marius? Asta pt ca in db e trecut ca nefiind trimis, dar am vb cu el si mi-a zis ca l-ar fi primit.

M@rmota27.08.2008 07:18

Dap, i-am trimis, l-am sarit la bifare in baza de date :| am bifat acum.

 

M@rmota03.11.2008 14:04

Din pacate asti cu cardurile si-au schimbat sediul pe Plevnei, la fabrica de paine Plevnei..eu nu sunt familiara cu zona si nici nu ma pot duce...are cineva timp sa ridice acele carduri?

 

Va rog sa imi raspundeti cat mai repede, maine o sa trimit un email sa imi fie trimise cardurile prin curier daca nu se poate duce nimeni :(

AdiM03.11.2008 17:43

o sa merg eu, numai sa-mi zici adresa exacta daca o ai.

M@rmota04.11.2008 09:59

Multumesc mult Adi.

 

Calea Plevnei 145, in incinta Fabricii de paine Plevnei

 

In caz ca nu gasesti aceasta este persoana de contact: Andrei 0788040740

 

NicoSoulSteaua14.04.2011 13:21

AVEM O PROBLEMA URGENTA !!!!!!!!!!!!

 

trebuie sa ridicam cardurile AISS pe ultima luna in numar de 7 de la tipografie si nu are cine sa faca acest lucru...atat eu cat si Fane suntem intr-o perioada ffff incarcata cu probleme personale

 

tipografia este la Republica ( zona Cora Pantelimon) ...capatul tramvaielor 36,40,56

 

daca se ofera cineva sa ne ajute in aceasta problema ar fi mai mult decat ok

 

cardurile asteapta sa fie ridicate de mai bine de 2 saptamani

 

totalul de plata este aproximativ 50 ron

Lari14.04.2011 13:25

Maine pe la ora 14:00 o sa aflu daca pot. In caz ca am timp, dau un semn.

 

Unde se afla tipografia, mai exact?

NicoSoulSteaua14.04.2011 20:06

important e sa ajungi la Republica...ca acolo o sa vina cineva de la tipografie ...nu e nevoie sa te duci chiar la sediu

in caz ca vei putea ajunge o sa-ti dau numarul baiatului de acolo sa te auzi cu el....ufff ce bine ar fi sa reusesti sa ajungi

chiar suntem intr-o situatie disperata....individul ala e cam suparat c-a trecut atat timp de cand am dat comanda si nu s-a dus nimeni sa le ridice