Pana la urma, care e situatia cu ultima transa de legitimatii? Ca sunt oameni din iunie si tocmai m-a sunat unul.
Pana la urma, care e situatia cu ultima transa de legitimatii? Ca sunt oameni din iunie si tocmai m-a sunat unul.
A fost trimisa ieri, am primit raspuns de la firma ca luni vor fi procesate. Marti vor fi luate si livrate ![]()
Eu cred ca pentru informatii legate de tricouri si carduri ar trebui furnizata adresa l***@***.
Care mai e situatia cardurilor?
Inca nu am un raspuns de la ei, cum ziceau in emailul de joia trecuta in lunea aceasta au intrat la procesat.
LE: Dupa cum am scris in Topicul 'Generale', cardurile au fost luate si puse deja la Posta astazi.
Raluca, poti sa verifici te rog daca ultima oara i-ai trimis legitimatia si lui Tudor Marius? Asta pt ca in db e trecut ca nefiind trimis, dar am vb cu el si mi-a zis ca l-ar fi primit.
Dap, i-am trimis, l-am sarit la bifare in baza de date
am bifat acum.
Din pacate asti cu cardurile si-au schimbat sediul pe Plevnei, la fabrica de paine Plevnei..eu nu sunt familiara cu zona si nici nu ma pot duce...are cineva timp sa ridice acele carduri?
Va rog sa imi raspundeti cat mai repede, maine o sa trimit un email sa imi fie trimise cardurile prin curier daca nu se poate duce nimeni ![]()
o sa merg eu, numai sa-mi zici adresa exacta daca o ai.
Multumesc mult Adi.
Calea Plevnei 145, in incinta Fabricii de paine Plevnei
In caz ca nu gasesti aceasta este persoana de contact: Andrei 0788040740
AVEM O PROBLEMA URGENTA !!!!!!!!!!!!
trebuie sa ridicam cardurile AISS pe ultima luna in numar de 7 de la tipografie si nu are cine sa faca acest lucru...atat eu cat si Fane suntem intr-o perioada ffff incarcata cu probleme personale
tipografia este la Republica ( zona Cora Pantelimon) ...capatul tramvaielor 36,40,56
daca se ofera cineva sa ne ajute in aceasta problema ar fi mai mult decat ok
cardurile asteapta sa fie ridicate de mai bine de 2 saptamani
totalul de plata este aproximativ 50 ron
Maine pe la ora 14:00 o sa aflu daca pot. In caz ca am timp, dau un semn.
Unde se afla tipografia, mai exact?
important e sa ajungi la Republica...ca acolo o sa vina cineva de la tipografie ...nu e nevoie sa te duci chiar la sediu
in caz ca vei putea ajunge o sa-ti dau numarul baiatului de acolo sa te auzi cu el....ufff ce bine ar fi sa reusesti sa ajungi
chiar suntem intr-o situatie disperata....individul ala e cam suparat c-a trecut atat timp de cand am dat comanda si nu s-a dus nimeni sa le ridice