FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Jucatori Noi

Fc Alin08.08.2008 12:44

Ce jucator var place sa vina la Steaua?

 

 

eu: ca portar vreau sa vina reina si ca atacant et'o!!

 

voi? :whistle:fular-campioniifular-campioniifular-campionii

 

 

Sa mai vina si F.Torres pe stanga (la atac bineinteles) si varf sa fie Messi(atacant)